Харчування

bosco@sdbua.net

+380671297473  

+380983228040 Наталя шеф-кухар (10:00 - 19:00)

Молодіжний Центр святого Івана Боско радий запропонувати Вам смачне та натуральне харчування.

  • У Молодіжному Центрі обладнано професійну кухню, тому страви можуть бути різноманітними. Враховуючи наявні виробничі потужності та кваліфікацію персоналу, меню може бути складене у відповідності до ваших побажань.

  • У нашому святковому залі ми здатні влаштувати вам свято на будь-який смак. Або привезти, засервірувати та обслужити фуршет або банкет у вас. Асортимент наших страв вражає - різноманітні супи, салати, гарніри, м’ясні та рибні страви.

  • Доставка обідів в офіс можлива на будь-яку годину у всі райони Львова. Передбачені варіантів обідів з різними бюджетами. У ціну також включена доставка та одноразовий посуд.

  • Для туристичних груп, які проживають у Хостелі МЦ Боско можливе комплексне харчування на різний смак і гаманець.

Пропонуємо Вам хліб власного виробництва виготовлений на натуральних заквасках без додавання поліпшувачів та розпушувачів. Наявна солодка випічка в асортименті.

Також доставляємо кулінарну продукцію власного виробництва: голубці, пельмені, вареники та млинці з різними начинками, тощо.

 

Ми готуємо лише зі свіжих продуктів без додавання консервантів, барвників, замінників, штучних поліпшувачів смаку. Натуральне масло, сметана, м`ясо домашньої курочки роблять наші вироби поживними та смачними. Всі страви потрапляють на Ваш стіл свіжоприготовленими. 

Будемо раді готувати для вас!