Про нас 

БОСКО центр

Молодіжний центр святого Івана Боско (далі за текстом – МЦ) - це багатофункціональний комплекс, основним завданням якого є виховання дітей і молоді, зокрема соціально вразливих категорій суспільства.

Керівництво центру здійснює Салезіянське Згромадження УГКЦ, яке відоме у всьому світі своєю місією заради дітей і молоді, ідеологом цієї особливої харизми є італійський священик, святий, педагог - Іван Боско. Сьогодні Центр дає можливість для існування 4-ох виховних діяльностей, про які можна дізнатись на сайті згромадження www.sdbua.net 

 

 

До цих виховних аспектів діяльності Центру додаються інші - більш комерційного напрямку, які мають допоміжний характер.

Центр не є комерційним проектом - виручені кошти використовуються для забезпечення вище вказаних виховних цілей і для утримання комплексу.

 

Територія МЦ розташована неподалік парку "Знесіння" — регіонального ландшафтного парку Львова площею 312,1 га, що є об'єктом природно-заповідного фонду України.

 

Транспортне сполучення з містом. Маршрутка № 39 - зупинка 30 м від території Центру, маршрутки - 5А, 15, 18, 29, 47А, 50, 138 - 12 хв. пішки від МЦ. Нічна маршрутка - 5Н - 12 хв. пішки від МЦ. трамваї - №№ 2 та 7 - 12 хв. пішки від МЦ (з вул. Личаківської).

 

Безпека. Територія МЦ огороджена та контролюється. Центр оснащено системами відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації. У штаті Центру працює лікар-терапевт.